5572 FANTASTIC BROWN
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5572 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 316cm / 124inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3370kg |
| Block | 5572 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 316cm / 124inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 936kg |
| Block | 5572 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 5 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 316cm / 124inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2492kg |